2010-2011 Yurtkur Yerleştirme Sonuçları

Yayınlandı: 10/09/2010 / Ana Sayfa, Türkiye
Etiketler:, , ,

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) 2010-2011 öğretim yılı yurt başvuru sonuclarını açıkladı. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu başvuru sonuçları için tıklayınız…

YURTKUR yurtlarında kalmak için yapılan başvuruların sonuçları belli oldu. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, YURTKUR’da barınmak için yapılan başvuru sonuçlarının kurumun ”www.kyk.gov.tr” internet adresinden açıklandığı bildirildi.

Asıl listeden yurda girmeye hak kazanan öğrencilerin kayıtları bugünden itibaren 17 Eylül gününe kadar (17 Eylül dahil) yapılacak.

Yedek listeden yurda girmeye hak kazanan öğrencilerin kesin kayıtları 20 Eylül’den itibaren başlayacak, bundan sonraki her pazartesi günü ilan edilecek olan yedek listedeki öğrencilere 5′er gün kayıt süresi tanınacak.

Yedek listeler, bölge müdürlüğünün bulunduğu illerde bölge müdürlüğünce, bölge müdürlüklerinin olmadığı il ve ilçelerde ise yurt müdürlüklerince ilan edilecek. Yurtlar, 13 Eylül’de hizmete açılacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s