ZİRVEYE EMİN ADIMLARLA !!!

Yayınlandı: 06/10/2010 / Ana Sayfa
Etiketler:, , , , , , , ,

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz,

PaylaşıMerkezi 1. ayını sizlerle beraber doldurmak üzere.. Bu süreçte desteklerinizi bizden bir an olsun esirgemediniz ve her geçen gün sıralamalarda biraz daha yukarılara tırmandık.

PaylaşıMerkezi sizler sayesinde son 15 günlük süreçte 8000 hit kazandı. Bir çok Toplist’ de artık ilk 20 lerde yer almakta. Alexa.com‘ da tamı tamına 15 milyon sıra yükseldi. Ve evet bunların hepsi siz ziyaretçilerimiz sayesinde gerçekleşti. Bu yazının yayınladığı gün itibariyle PaylaşıMerkezi en yüksek günlük hit sayısını da almış bulunmakta.

Ve tabiki biz de bu desteklerinizi karşılıksız bırakmayı asla düşünmüyoruz. 1. ayın dolumu ile birlikte sizler için yeni kategoriler oluşturulma çalışması yapılmakta. Bunlara sizlerde fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz. Fikir ve görüşleriniz bizler için çok önemli, belirtmek için ister yorum panellerini, isterseniz e-maillerimizi tercih edebilirsiniz.

Daha iyi ve daha popüler olmak ve daha iyi paylaşımlarda bulunmak için bizi izlemeye, önermeye ve share etmeye devam edin lütfen.

PaylaşıMerkezi..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s