Böyle Şikayet Görülmedi

Yayınlandı: 14/10/2010 / Türkiye
Etiketler:, , , ,

Fuhuş için anlaştığı kadına, öyle bir nedenden dava açtı ki!..

Geçtiğimiz hafta Trabzon’da bir otele giden Rizeli Ahmet B.S. (33), Azerbaycan uyruklu S.S. (33) ile fuhuş için anlaştı. İddiaya göre; 30 TL kadına, 20 TL de otel görevlilerine ödeyen Ahmet B.S., cinsel ilişki sırasında kadının regl olduğunu anlayınca öfkelenip parasını geri almak istedi.
TARTAKLANDI
Ancak S.S. müşterisinin bu isteğini “Benim de haberim yoktu, yeni oldum” diyerek geri çevirdi. Yine iddiaya göre; kadından parasını istemesine rağmen alamayan Ahmet B.S.’yi otel görevlileri de tartaklayarak dışarı attı. Bunun üzerine Ahmet B.S., polise giderek kadından ve otel görevlilerinden “kendisini dolandırdıkları ve darp ettikleri” iddiasıyla şikâyetçi oldu. Şikâyet üzerine gözaltına alınan S.S. ile otelin işletmecisi İlkay G. ifadeleri alındıktan sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

‘ÇOK KIZDIM’
Azerbaycan uyruklu S.S. “Regl olduğumu bilmiyordum; ben de o an öğrendim. Onu anlayışla karşıladım ama o adam beni hiç anlamadı. Benim paraya ihtiyacım var; çünkü ailem aç. Benim para kazanmam lazım. Bu para benim için çok önemli. Acı çeke çeke bu yolu seçtim. Bu kararı vermek bir kadın için kolay bir şey mi? Ama o adam bana hakaretler yağdırdı. Derdimi anlattım, dinlemedi. Hareketlerine kızdığım için parasını geri vermedim” diye konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s